Usługi

usługi
Czym się zajmujemy

Usługi, które świadczymy

Elektryka

Firma Electro Ship Service świadczy usługi związane z branżą elektryczną na rynku morskim oraz lądowym od 2014 roku. Nasze instalacje można odnaleźć zarówno na rynku morskim, jak i na wielu obiektach lądowych.

Od małych, wyspecjalizowanych jednostek, poprzez jednostki offshorowe i kontenerowce oraz statki pasażerskie do budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych czy relokacji linii produkcyjnych. Wszędzie tam z pełnych zaangażowaniem do pracy można spotkać pracowników naszej firmy.

W naszym portfolio znajduje się już przeszło 500 zrealizowanych projektów, wśród nich także kompleksowe usługi związane z pomiarami elektrycznymi oraz termowizyjnymi czy dostosowywaniem systemów automatyki do nowych lub zmodyfikowanych aplikacji.

Prace ślusarskie

Nieodłącznym aspektem prac elektrycznych są kompleksowe prace ślusarskie. Wykonujemy prace związane z modyfikacją obecnych konstrukcji, prace naprawcze, a także kompleksowe prace ślusarskie w oparciu o dokumentację klienta lub własną.

W ramach naszych działań wykonujemy:

Termowizja

W ramach naszej działalności wykonujemy również certyfikowane badanie termowizyjne zarówno całych instalacji elektrycznych, jak i również elementów składowych: kabli i przewodów, elementów wykonawczych czy transformatorów.

Zalety przeprowadzania pomiarów:

Telekomunikacja oraz systemy IT

Electro Ship Service działa również w szeroko pojętej branży telekomunikacyjnej oraz IT. Wykonujemy nowe, serwisujemy oraz naprawiamy istniejące instalacje. Działając globalnie pozyskujemy doświadczenie w pracy przy najnowszych technologiach: sieci masztów 5G, oraz jednych z największych przedsięwzięć potentatów przemysłu on-line: serwerownie obsługujące zakupy on-line.

W ramach naszych działań wykonujemy pomiary, takie jak:

OZE – odnawialne źródła energii

Firma Electro Ship Service stając naprzeciw nowoczesnych technologii, wraz z troską o Środowisko naturalne od lat aktywnie działa również w branży odnawialnych źródeł energii. Poprzez szerokie spektrum naszych działań na przestrzeni ostatnich lat, jesteśmy dziś w stanie zrealizować od podstaw inwestycje związane z panelami fotowoltaicznymi, zarówno w skali mikro, jak i makro.

Wykonujemy prace związane z:

Światłowody

Firma Electro Ship Service od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu spawania światłowodów. Posiadamy szeroką wiedzę, wieloletnie doświadczenie, a wszystko to poparte licznymi certyfikatami. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej z realizacji oraz wsparcie na każdym z etapów realizacji prac.

Zakres naszych prac:

Rozdzielnice elektryczne

Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku, zarówno w przemyśle morskim, jak i lądowym, firma Electro Ship Service utworzyła odrębny dział zajmujący się projektowaniem oraz wykonawstwem rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia (NN).

Produkowane przez nas rozdzielnice wykonujemy zgodnie z dostarczoną dokumentacją lub według dokumentacji i projektów opracowanych przez nasz dział projektowania.

W naszej ofercie mogą państwo znaleźć:

Opinie
Co o nas mówią

Opinie klientów

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Partnerzy
Zaufali nam

Firmy które z nami współpracują